+45 27 63 21 95 info@mybaltic.dk
I - V: 9:00 - 17:00
0 emner

Om os

Baltic Enterprise ApS

Teamet har stor erfaring i danske private og offentlige virksomheder, samt ikke-statslige organisationer. Virksomheden leverer et bredt omfang af ydelser, herunder: virksomhedsadministrationsrådgivning, regnskab, juridiske og skattemæssige spørgsmål, seminarer og oversættelser. 

 

  1. Baltic Advice er en privat kundeserviceafdeling, som yder al nødvendig assistance og rådgivning i Danmark helt fra fødslen, til ankomsten, afgangen eller endog døden. 
  2. Baltic Business House er en virksomhedskundeserviceenhed, som leverer alle former for rådgivning og service til dem, der har deres egen virksomhed i Danmark og blot planlægger at starte deres egen virksomhed i landet. 

 

Virksomheden blev grundlagt i slutningen af 2018 af et team af tidstestede, erfarne og energiske fagfolk. Vores team har stor erfaring med diverse danske og litauiske virksomheder i både den private og offentlige sektor, samt ikke-statslige organisationer. 

Teamet lægger særligt vægt på kvaliteten af de leverede tjenester og den individuelle tilgang til klienten, hvorfor teamets medlemmer tager kurser eller seminarer mindst en/to gange hvert semester. 

Vi arbejder på at få en betroet konsulentpartner i Danmark til hele dit liv eller forretningsbehov. 

Vores motto er: find løsninger til alle!

Vores hold

Inga Lapinskaitė- Mikalauskė

CEO
inga@mybaltic.dk
+45 28 87 13 68

Kamilė Sprindžiukaitė

Øverste bogholder
kamile@mybaltic.dk
+45 28 87 64 54

Roberta Sprindžiukaitė

Bogholder
roberta@mybaltic.dk
+45 26 85 06 55

Rūta Verbovaitė

Bogholder
ruta@mybaltic.dk
+45 60 22 61 90

Ingrida Jasiniauskaitė

Konsulent for erhvervskunder
ingrida@mybaltic.dk
+45 28 87 13 68

Gintare Červonikovienė

Konsulent for erhvervskunder
gintare@mybaltic.dk
+45 27 57 52 77

Megi Martinkienė

Administrativ specialist
megi@mybaltic.dk
+45 27 63 21 95

Ewa Kalbarczyk

Bogholder
ewa@mybaltic.dk
+45 26 71 84 28

Elena Stončiuvienė

Bogholder
elena@mybaltic.dk
+45 26 71 89 01

Sandra Haider

Bogholder
sandra@mybaltic.dk
+45 26 71 75 60

Fandt du ikke svaret på dit spørgsmål?

Kontakt os via Facebook Messenger eller på vores telefonnummer

Kontaktai