+45 27 63 21 95 info@mybaltic.dk
I - V: 9:00 - 17:00
0 Items

Apie mus

Baltic Enterprise ApS

Mūsų Misija
Teikti klientams optimaliausius verslo valdymo ir vystymo sprendimus tarptautinėse ir vietinėse
rinkose. Teikiame kokybiškas verslo administravimo, buhalterinės apskaitos paslaugas, siekdami
sutaupyti Jūsų pinigus ir laiką.
Tai reiškia, kad mes: išklausome klientus, dalinamės su jais turimomis žiniomis ir stengiamės
visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualių pasiūlymų ir
paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą.

Mūsų vizija
Būti patikimu partneriu siekiantiems aukščiausių rezultatų ir tapti vienu iš lyderių Danijos imigrantų
verslo konsultavimo ir buhalterinės apskaitos paslaugų rinkoje.
Tai reiškia, kad mes dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną,
o šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.

Kad savo įmonės viziją paverstumėme realybe, išsikėlėm sau tokius tikslus:

  • Atitikti pačius aukščiausius reikalavimus ir teikti verslo konsultavimo ir buhalterinės apskaitos
    aukštos kvalifikacijos pagalbą, padėti mūsų Klientams plėtoti jų verslą efektyviai organizuojant
    ilgalaikes aukščiausios kokybės paslaugas
  • Sudaryti optimalias sąlygas efektyviai dirbti, užtikrinti profesinį tobulėjimą ir asmenybės augimą,
    saviraiškos galimybes. Įdiegti specialią kompiuterinę programą leidžiančią efektyviai valdyti ne tik
    mūsų kompanijos išteklius, bet ir maksimaliai kontroliuoti kiekvieno užsakymo atlikimą bei suteikti
    mūsų klientams visą informaciją.
  • Formuoti korektišką, pagarbų požiūrį į verslo aplinką, įstatymus, moralinius ir visuomeninius
    principus
  • Rūpintis aplinkos apsauga ir saugoti ją, padedant mūsų klientams dirbti šiuolaikiškai, naudojant
    ekologiškai saugią techniką, pasirenkant optimalius darbo atlikimo sprendimus.

Mūsų kolektyvas

Inga Lapinskaitė- Mikalauskė

CEO
inga@mybaltic.dk
+45 28 87 13 68

Rasa Masevičienė

Privačių klientų konsultantė
rasa@mybaltic.dk
+45 28 87 13 68

Kamilė Sprindžiukaitė

Vyr. Buhalterė
kamile@mybaltic.dk
+45 28 87 64 54

Rūta Verbovaitė

Buhalterė
ruta@mybaltic.dk
+45 60 22 61 90

Ingrida Jasiniauskaitė

Verslo klientų konsultantė
ingrida@mybaltic.dk
+45 28 87 13 68

Roberta Sprindžiukaitė

Buhalterė
roberta@mybaltic.dk
+45 26 85 06 55

Odeta Giga

Konsultantė
odeta@mybaltic.dk
+45 27 63 21 95

Ewa Kalbarczyk

Buhalterė
ewa@mybaltic.dk
+45 26 71 84 28

Elena Stončiuvienė

Buhalterė
elena@mybaltic.dk
+45 26 71 89 01

Mariya Gerdzikowa

Buhalterė
marija@mybaltic.dk
+45 26 78 98 69

Neradote atsakymo į jus dominantį klausimą?

Susisiekite su mumis Facebook Messenger arba telefonu

Kontaktai