+45 27 63 21 95 info@mybaltic.dk
I - V: 9:00 - 17:00

O nas

Baltic Enterprise ApS

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w duńskich firmach sektora prywatnego i publicznego oraz organizacjach pozarządowych. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym: doradztwo w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami, księgowość, pomoc w kwestiach prawnych i podatkowych, seminaria oraz tłumaczenia.

Baltic Enterprise ApS to nowoczesna firma konsultingowa, która dzieli się na dwa sektory:
1. Baltic Advice to dział obsługi klienta prywatnego, który zapewnia wszelką niezbędną pomoc w zakresie funkcjonowania w systemie duńskim.
2. Baltic Business House to dział obsługi klienta korporacyjnego, który zapewnia wszelkiego rodzaju porady i usługi tym, którzy prowadzą własną działalność w Danii lub dopiero planują otworzyć własną firmę.

Nasza firma została założona pod koniec 2018 roku przez sprawdzony, profesjonalny i doświadczony zespół, który zwraca szczególną uwagę na jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do klienta, dlatego na bieżąco rozwijamy nasze umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach, aby móc sprostać rozwiązaniu wszystkich zagadnień i problemów naszych klientów. Pracujemy, aby być zaufanym zespołem doradczym, który zaspokoi zarówno potrzeby klientów prywatnych jak i biznesowych.
Nasze motto: Znajdowanie rozwiązań dla wszystkich!

Zespół

Inga Lapinskaitė- Mikalauskė

Dyrektor generalny 
inga@mybaltic.dk
+45 28 87 13 68

Rasa Masevičienė

Konsultant
rasa@mybaltic.dk
+45 28 87 13 68

Kamilė Sprindžiukaitė

Główna księgowa
kamile@mybaltic.dk
+45 28 87 64 54

Rūta Verbovaitė

Księgowa
ruta@mybaltic.dk
+45 60 22 61 90

Ingrida Jasiniauskaitė

Konsultant
ingrida@mybaltic.dk
+45 28 87 13 68

Roberta Sprindžiukaitė

Księgowa
roberta@mybaltic.dk
+45 26 85 06 55

Odeta Giga

Pracownik administracyjny
odeta@mybaltic.dk
+45 27 63 21 95

Ewa Kalbarczyk

Księgowa
ewa@mybaltic.dk
+45 26 71 84 28

Elena Stončiuvienė

Księgowa
elena@mybaltic.dk
+45 26 71 89 01

Mariya Gerdzikova

Księgowa 
marija@mybaltic.dk
+45 26 78 98 69

Hary Huremovic

Doradca prawny
harry.huremovic@mybaltic.dk
+45 26 36 81 66

Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami przez Facebook Messenger lub telefonicznie

Kontakt